VESTUVIŲ FOTOSESIJA

Svarbu planuoti  

  Kadangi šiais laikais galimybių kur kas daugiau nei anksčiau, pasinaudokite proga ir iš anksto suplanuokite vestuvinę fotosesiją. Nesvarbu, kada vyks fotosesija, prieš ją būtina aptarti visas detales nuo svarbiausių klausimų iki mažiausių smulkmenų. Fotografas čia gali būti jums didelis pagalbininkas planuojant fotosesijos temą, laiką, alternatyvas, jei keistųsi oras, generuojant idėjas, jų įgyvendinimą – viskas turi būti aptarta, kad fotosesijos dieną nekamuotų jokie rūpesčiai ir prieš vestuves nepradėtumėte blaškytis.    

Vestuvių dieną  

  Fotografuotis galite vestuvių dieną, tačiau stovėti prieš objektyvą ir pozuoti yra ne tik malonu, bet ir šiek tiek vargina, o fotosesijai skirtas laikas dažnai yra ribotas. Emocionaliai nenuvarkite, nes jūsų dar laukia ilgas vakaras. Žinoma, fotosesiją galite paversti malonia atrakcija ne tik sau, bet ir svečiams. Jei turite idėjų ir norite fotografuotis būtent per vestuves, kodėl gi ne, tik apgalvokite, ką veiks svečiai, kol jūs fotografuositės. Kita vertus, galite ir vestuvininkus įtraukti į fotografavimosi šurmulį – fotosesija vestuvių dieną bus puiki ir maloni pramoga, o ir nuotraukose atsispindės vestuvių jaudulys ir džiaugsmas.  

Prieš arba po vestuvių    

  Taip pat vestuvių fotosesiją galite daryti prieš vestuves arba po jų. Fotografavimosi prieš vestuves arba po jų privalumai: fotosesijai galėsite skirti visą dieną ir jūsų neribos laikas. Su fotografu susitarsite dėl jums palankaus laiko: gal lauksite vakaro, kad įamžintumėte saulėlydį, o gal tinkamo momento, kada taip gražiai lyja su vaivorykšte…

  Fotosesija prieš vestuves tarsi įžanga į didžiąją jūsų šventę – iš anksto pajusite jaudulį ir malonumą, kuris tęsis ir jums tuokiantis. Pasidovanokite sau fotosesiją prieš vestuves ir mėgaukitės šia diena bei būsimos šventės nuotaika. O, kad šios nuotraukos nenugultų tik jūsų albume, panaudokite jas kaip dovaną svečiams prisiminimui apie jūsų vestuves arba iškabinkite vestuvių dieną pokylio vietoje, kur visi svečiai galės pasidžiaugti ir pasigrožėti jūsų meilės diena.

  Fotosesija po vestuvių. Tai lyg šventės pratęsimas – svečiai išsiskirstė, jūs pailsėjote ir pratęsiate savo šventę dviese, priešais objektyvą… Nematyti vestuvinio nuovargio pėdsakų jūsų veiduose, nebekamuoja vestuvių organizavimo problemos. Tai tarsi maža povestuvinė kelionė į fotografijos šalį, kodėl gi nepradėti savo vedybinio gyvenimo žaismingai.  

Fotografavimo paslaugos

[go_pricing id="vestuviu"] 

Visiems fotografavimo planams taikoma

Sąlyga Jums, jaunieji - skirti iki 2 valandų jūsų laiko vestuvinei fotosesijai

Nuotraukos paruošiamos per 30 - 90 dienų

Nuotraukos pateikiamos USB atmintuke

Nuotraukų saugojimas vienerius metus

Kiekviena papildoma fotografavimo valanda - 80 Eur

Filmavimo paslaugos

[go_pricing id="vestuviuvideo"]

Visiems filmavimo planams taikoma

Konsultacija, plano sudarymas

Sąlyga Jums, jaunieji - skirti iki 2 valandų jūsų laiko vestuvinei filmavimo sesijai

Video paruošiamas per 30 - 90 dienų

Video pateikiamas USB atmintuke

Kiekviena papildoma filmavimo valanda - 80 Eur

Užsakant fotografą ir filmuotoją

[go_pricing id="fotovideo"]

Nerandate tinkamo pasirinkimo? Ne bėda!